Seslendirme, en kısa anlatımıyla yayın unsurlarındaki karakterlere ses veren veya metinleri okuyarak kendi sesiyle metine hayat verme sanatıdır. Bu işi yapanlara 'sesçi', 'perforeci' gibi garip isimler takılsada, aslında seslendirmen, anlatıcı, voice over gibi sıfatlar kullanılmaktadır. Bizi, yerel, bölgesel veya ulusal, radyo ve televizyonlar için A dan Z'ye seslendirme hizmetleri veren çözüm ortağınız olarak görün. Sizlere sunduğumuz hizmetlerle prodüksiyon yükünüzü azaltırken, sizleri zamandan kazandırıyoruz.

Seslendirme Cast bölümü altındaki menülerden, bay/bayan, Türkçe seslendirmen kadromuz sizin için büyük titizlikle çalışmalarını gerçekleştirerek, size belirtilen zamanda teslim eder. Kurulduğumuz ilk günlerden itibaren, "Medyadaki Gücünüz" sloganını benimsememizde ki en önemli ve belirgin özelliklerden biri de Reklam seslendirme, Jingle seslendirme, Haber seslendirme, radyolara yönelik Top liste program seslendirmeleri (Top40 veya Top10), Santral (IVR) Seslendirmeleri, Fragman seslendirmeleri, Perfore seslendirmeleri gibi çok yönlü seslendirme hizmetlerini Ajans24'ün tek bir çatı altında müşterilerine sunmasıdır.

Teknolojinin en son olanaklarından faydalanılarak hazırlanan reklam seslendirme ve prodüksiyonlarınız, siz metni bize ulaştırdıktan 1 gün sonra hazırlanır. Hazır hale gelen reklamlarınızı dilersiniz sitemize giriş yaparak, dilerseniz e-mail yoluyla teslim alabilirsiniz.